Hotel Color

AKO UROBIŤ Z KÚPEĽŇE OÁZU PRE DUŠU?

18.7.2018 - Utečte na moment z civilizácie a doprajte si chvíľku len pre seba. V prostredí, ktoré vás upokojí a nabije sviežou energiou. 

 

Preneste si do kúpeľne kúzlo prírodných javov, farieb i materiálov. Kúzlo bývania moderných milovníkov prírody spočíva v prirodzenosti a jednoduchosti. Vďaka prírodným materiálom a farbám inšpirovaných paletou prírodných odtieňov a dostatkom zelene si vytvoríte dokonalú oázu pre dušu. Svoj kúsok prírody, kde sa vám bude skvele odpočívať a relaxovať, si môžete zariadiť i uprostred mestského ruchu.

 

 

 

 

Vybavenie kúpeľní musí odolať prakticky stále prítomnému vlhku, parám a samozrejme vode. A to pri použití prírodných materiálov ako je drevo môže byť problém, preto je z hľadiska ideálne funkčnosti a praktickosti nutné siahnuť po jeho najrôznejších imitáciách. Reč je hlavne o obkladoch a dlažbách. Populárnymi prírodnými materiálmi sú drevo a kameň, ktoré sa tiež veľmi často imitujú. A to naozaj dokonale.

 

Najmodernejšie technológie digitálnej tlače dokážu perfektne napodobniť a imitovať štruktúru dreva. Každá takáto doska je originál, čo dodáva celkovému priestoru vierohodnosť.

 

POZRITE SA, aké obklady, dlažbu a ďalšie zariaďovacie predmety možno zvoliť pre toto štýlové riešenie. Inšpirujte sa. 

Aby ste priestor kúpeľne ešte viac zateplili, použite skutočné prírodniny. Aspoň v podobe malých doplnkov či dekorácií . Do dózy pokojne dajte malé kamienky, naaranžujte živé kvety. Vyhrať sa môžete aj s dekoráciou z prírodného bambusu.

Vytvoríte si tak z kúpeľne malú harmonickú oázu pre dušu uprostred ruchu veľkomesta.

 

www.siko.sk

Text a foto: SIKO KÚPEĽNE A KUCHYNE