FOR ARCH 2018

 

10.9.2018 - Inovácie z oblasti stavebníctva a architektúry sa budú aj tento rok koncentrovať v PVA Expo Praha na medzinárodnom stavebnom veľtrhu. For ARCH má spomedzi všetkých veľtrhov v Českej republike najdlhšiu tradíciu a je skvelou príležitosťou zoznámiť sa s najnovšími stavebnými trendmi a vybrať si pre svoje bývanie to najlepšie, čo trh ponúka.

Počas piatich dní sa tú budú koncentrovať prestížni výrobcovia a dodávatelia stavebného a zatepľovacie materiálu, vykurovacích a klimatizačných systémov, okien, strešnej krytiny a všetkého, čo pre vaše moderné komfortné bývanie budete potrebovať.

Kedy? 18. - 22.9.2018

Kde? PVA EXPO PRAHA

www.forarch.cz

"Dizaj­néri vytvá­rajú poria­dok v cha­ose. Dokážu jasne komu­ni­ko­vať myš­lienky pro­stred­níc­tvom orga­ni­zo­va­nia a mani­pu­lo­va­nia slov a obráz­kov. "
Jeff Veen
Autor

Magazín Trendy bývanie je dynamický magazín, ktorý vás prostredníctvom exkluzívnych fotografií a pútavého obsahu pripraveného v spolupráci s erudovanými odborníkmi prevedie nadčasovým interiérovým dizajnom, svetovou i domácou architektúrou, ekologickým bývaním, najnovšími stavebnými technológiami a najhorúcejšími trendmi.

Buďte neustále informovaní a objednajte si aktuálne vydanie, ročné predplatné, jeho elektronickú verziu alebo si zaobstarajte staršie čísla za zvýhodnenú cenu!