DAJTE O SEBE VEDIEŤ!

Ste slovenský alebo český výrobca, interiérový dizajnér, stolár, nábytkár, umelec, realizačná firma či stavebná spoločnosť? DAJTE O SEBE VEDIEŤ!

Magazín TRENDY BÝVANIE už dlhodobo podporuje prácu domácich tvorcov, dizajnérov a architektov prostredníctvom rôznych formátov. V rámci tohto cieľa sme sa tentoraz rozhodli pripraviť mimoriadné vydanie, ktoré bude poukazovať na slovenskú a českú tvorbu. Predstavíme to najlepšie, čo slovenský a český trh ponúka, preto nepremeškajte šancu byť súčasťou konceptu, ktorí všetkým čitateľom prinesie dokonalý prehľad aktuálnych trendov a dostupných produktov potrebných pre moderné a zdravé bývanie. Budete zaradení medzi top domácich tvorcov a výrobcov na Slovensku a v Čechách.

Špeciálne číslo bude odpremiérované na veľtrhu Nábytok a bývanie 2018 v Nitre - najväčšej výstave nábytku, bytových doplnkov, architektúry a dizajnu, ktorá sa každý rok teší vysokej návštevnosti (cca 100 000 ľudí). Vďaka prezentácii v magazíne sa môžete takýmto spôsobom zúčastniť aj veľtrhu a osloviť ešte viac potenciálnych klientov.   

Pre všetkých vás sme pri tejto príležitosti špeciálne upravili ceny inzercie! Za mimoriadne zvyhodnené ceny tak môžete využiť exkluzívny mediálny priestor a efektívne podporiť svoj biznis.

NENECHAJTE SI UJSŤ TÚTO PRÍLEŽITOSŤ!

Kontaktujte nás na produkcia@trendymedia.sk alebo trendyredakcia@trendymedia.sk my vám odošleme ponuku prispôsobenú presne vašim potrebám! Žiadosti zasielajte do 31.1.2018!

Tešíme sa na spoluprácu!

"Dizaj­néri vytvá­rajú poria­dok v cha­ose. Dokážu jasne komu­ni­ko­vať myš­lienky pro­stred­níc­tvom orga­ni­zo­va­nia a mani­pu­lo­va­nia slov a obráz­kov. "
Jeff Veen
Autor

Magazín Trendy bývanie je dynamický magazín, ktorý vás prostredníctvom exkluzívnych fotografií a pútavého obsahu pripraveného v spolupráci s erudovanými odborníkmi prevedie nadčasovým interiérovým dizajnom, svetovou i domácou architektúrou, ekologickým bývaním, najnovšími stavebnými technológiami a najhorúcejšími trendmi.

Buďte neustále informovaní a objednajte si aktuálne vydanie, ročné predplatné, jeho elektronickú verziu alebo si zaobstarajte staršie čísla za zvýhodnenú cenu!