DOPRAJTE SI GURMÁNSKY ZÁŽITOK!

27. 12. 2017 - K domácej pohode rozhodne patrí i chutné jedlo. Ideálne, ak je v kombinácii s kvalitným vínom.  Ponúkame vám inšpiráciu! Vo všetkých prípadoch v hlavnej úlohe s kvalitným vínom od ELESKO.

→Ricottové guličky, parmezán, muškátový orech, omáčka z masla s medom, estragónom, citrónovou kôrou. Pridať už len kvapku skvelej ELESKO Pálavy do jedla i do pohára.  

↓Cheescake s lesným ovocím v kombinácii s neodolateľným ELESKO Petit Merle Rosé. Chuť vína podčiarkne svojou ovocnosťou a sviežosťou lahodný koláč.

 

 

↓ Alibernet „1“ 2015 je robustné víno. V dlhej dochuti vína dominuje zložka černicového džemu. Ideálne sa hodí k dusenej divine, grilovanej hovädzine, ale i k syrom. Víno je pred jeho servírovaním vhodné dekantovať.

 

 

 

Vinárstvo ELESKO je dlhoročným producentom lahodného prémiového vína. Ak ste ho ešte neokúsili, využite príležitosť. Víno je už dostupné aj v eshope s donáškou domov! www.elesko.sk/eshop
 

Pripravili sme pre vás i  špeciálny kupón v hodnote 5 EUR. Po zadaní kódu MOJEELESKO vám bude táto čiastka odpočítaná z nákupu (od 40 EUR).

 

Pri nákupe nad 70 EUR máte aj dopravu pred dvere vášho príbytku grátis.

Na zdravie!

 

 

Text a foto: Elesko

 
"Dizaj­néri vytvá­rajú poria­dok v cha­ose. Dokážu jasne komu­ni­ko­vať myš­lienky pro­stred­níc­tvom orga­ni­zo­va­nia a mani­pu­lo­va­nia slov a obráz­kov. "
Jeff Veen
Autor

Magazín Trendy bývanie je dynamický magazín, ktorý vás prostredníctvom exkluzívnych fotografií a pútavého obsahu pripraveného v spolupráci s erudovanými odborníkmi prevedie nadčasovým interiérovým dizajnom, svetovou i domácou architektúrou, ekologickým bývaním, najnovšími stavebnými technológiami a najhorúcejšími trendmi.

Buďte neustále informovaní a objednajte si aktuálne vydanie, ročné predplatné, jeho elektronickú verziu alebo si zaobstarajte staršie čísla za zvýhodnenú cenu!