SEDACIE SÚPRAVY PRESNE NA VAŠU MIERU!

31.5.2018 - Sedačka je srdcom obývačky, komunikačným nástrojom, oddychovým centrom a predovšetkým základným dizajnovým prvkom obývacieho priestoru. Vediete na nej blízke rozhovory s priateľmi a rodinou, determinuje dispozíciu a vzhľad celej miestnosti a po náročnom dni vám poskytne príjemné útočisko. Sedacia súprava berie na seba viacero zodpovedných úloh a funkcií v domácnosti, preto jej výberu venujte dostatočnú pozornosť.

Pri voľbe sedačky vzniká tradične požiadavka na špecifický tvar, množstvo sedenia, druh poťahovej látky a celkový dizajn, preto je ideálne, keď jej vzhľad možno maximálne individualizovať. Program SYSTEMPOLSTER od ASKO - NÁBYTOK vám vyčaruje sedaciu súpravu presne na mieru podľa vašich predstáv a možností! 

Na výber máte sedačky z kvalitných látok, z ekokože či pravej kože. Jednotlivé poťahové materiály môžete dokonca i kombinovať a farebne prispôsobiť vášmu interiéru. Chcete tvar U, L, s taburetom, úložným priestorom, relaxačnou funkciou v oporných častiach či možnosťou rozkladu na lôžko?

 

Zavítajte do ASKO – NÁBYTOK a so všetkými predstavami a želaniami sa podeľte s predajcami v predajniach, ktorí vám pomôžu naplniť predstavu o vysnívanej sedačke!

ASKO - NÁBYTOK a vyberte si takú, ktorá vám sadne!

Sedacie súpravy presne na vašu mieru!

Sedacie súpravy na mieru z rady SYSTEMPOLSTER zakúpite v predajniach ASKO - NÁBYTOK:

Ilustračné

BRATISLAVA • NITRA • KOŠICE•TRENČÍN • POPRAD • PRIEVIDZA

www.asko.sk

"Dizaj­néri vytvá­rajú poria­dok v cha­ose. Dokážu jasne komu­ni­ko­vať myš­lienky pro­stred­níc­tvom orga­ni­zo­va­nia a mani­pu­lo­va­nia slov a obráz­kov. "
Jeff Veen
Autor

Magazín Trendy bývanie je dynamický magazín, ktorý vás prostredníctvom exkluzívnych fotografií a pútavého obsahu pripraveného v spolupráci s erudovanými odborníkmi prevedie nadčasovým interiérovým dizajnom, svetovou i domácou architektúrou, ekologickým bývaním, najnovšími stavebnými technológiami a najhorúcejšími trendmi.

Buďte neustále informovaní a objednajte si aktuálne vydanie, ročné predplatné, jeho elektronickú verziu alebo si zaobstarajte staršie čísla za zvýhodnenú cenu!