Hotel Color

NOVODOBÁ PODLAHA

18.7.2017 - Rapídny vývoj a pokrok v súčasnosti neobchádza ani sektor podlahových krytín. Výsledkom toho je škála skutočne originálnych podláh. Zorientovať sa v širokej ponuke materiálov a dizajnových prvkov môže byť však náročné. Vybrali sme preto pre vás šesť materiálovo odlišných typov podláh, ktorých funkčnosť ide ruka v ruke s estetikou, ekológiou a najnovšími trendmi.

Vzhľadom na svetový trend apelujúci na trvalo udržateľný rozvoj, ktorý usiluje o uchovávanie životného prostredia, čoraz viac narastá obľuba ekologických a ľahko odbúrateľných materiálov. V procese produkcie má však naďalej silné slovo dizajn a funkčnosť, ktoré vo vzájomnej kombinácii prinášajú do domácnosti originálnu podlahovinu. Pri výbere je však potrebné dbať predovšetkým na to, kde plánujete podlahu umiestniť a čo od nej očakávate. Podľa toho, či je vašou prioritnou požiadavkou na podlahovú krytinu odolnosť, tepelná pohoda, neobmedzený dizajn, tradičná kvalita, mäkkosť, prípadne túžite po jej skutočne nezvyčajnom riešení, navedieme vás k správnemu rozhodnutiu. Vyzdvihli sme popredné vlastnosti vybraných podlahovín, ktoré im predurčujú úlohu kreovať moderný interiér.

O jednotlivých podlahovinnách spĺňajúcich požiadavky moderného interiéru sa dočítate v najnovšom vydaní magazínu TRENDY BÝVANIE, ktoré je práve v predaji!