Poloprofesionálny odšťavovač s extraktorom pyré

30.1.2017 - Jeden zo spôsobov, ako si uľahčiť prípravu chutných jedál je zabezpečiť si kvalitný odšťavovač. My vám predstavujeme kuchynského pomocníka, vďaka ktorému bude príprava každodenných pokrmov plná radosti.

Výkonný 1380 W motor a kvalitné nerezové sito - to sú základné prvky, ktoré zaisťujú maximálnu výťažnosť šťavy. Nerezové sito si poradí takmer so všetkými druhmi ovocia a zeleniny. Elektronické ovládanie rýchlosti vám umožňuje nastaviť optimálnu rýchlosť pre daný druh ovocia či zeleniny a získať tak ešte viac čerstvej šťavy. Vďaka veľkému, 84 mm širokému plniacemu otvoru je možné vkladať celé jablká alebo pomaranče (ošúpané), bez toho by ich bolo treba pracne krájať. Zloženie a rozloženie odšťavovača je otázkou len niekoľkých málo sekúnd a o nič viac času nezaberie ani samotné čistenie. Sitko ľahko a rýchlo vyčistíte pomocou priloženej kefky alebo ho rovnako ako všetky odnímateľné časti necháte umyť v umývačke na riad. Vďaka prídavnému disku (Nutridisk) na výrobu pyré môžete teraz spracovávať aj mäkké ovocie a zeleninu ako sú napr. jahody, banán, mango, paradajky a pod. Disk na výrobu pyré zachováva v šťave dužinu bohatú na vlákninu. Získané pyré potom môžete využiť na prípravu detskej stravy alebo ako základ krémových polievok, sals, dipov a vynikajúcich ovocných zmrzlín.

www.catler.sk

"Dizaj­néri môžu byť sku­toč­nými inte­lek­tu­álmi budúc­nosti."
Paola Antonelli
Autorka

Magazín Trendy bývanie je dynamický exkluzívny magazín, ktorý vás prostredníctvom exkluzívnych fotografií a pútavého obsahu pripraveného v spolupráci s erudovanými odborníkmi prevedie nadčasovým interiérovým dizajnom, svetovou i domácou architektúrou, ekologickým bývaním, najnovšími stavebnými technológiami a najhorúcejšími trendmi.

Buďte neustále informovaní a objednajte si aktuálne vydanie, ročné predplatné, jeho elektronickú verziu alebo si zaobstarajte staršie čísla za zvýhodnenú cenu!