Hotel Color

MAGAZÍN TRENDY BÝVANIE NA VEĽTRHU NÁBYTOK A BÝVANIE V NITRE

19.3.2018 - Najväčší veľtrh, ktorý je signálom novej sezóny v nábytkárskom sektore a prehliadkou najnovších trendov a inovácí domácich a i zahraničných výrobcov sme si nenechali ujsť ani my. Počas celého konania veľtrhu Nábytok a bývanie Nitra 2018 ste nás mohli nájsť v hale M4 v stánku č. 14, kde sme pre vás pripravili opäť zaujímavú expozíciu. Hlavným momentom našej účasti na výstave bolo predstavenie vlastnej kolekcie nábytku - TB Collection, ktorá vznikla v spolupráci s renomovanými firmami Hilding Anders a TULI.

Hlavným objektom kolekcie je kontinentálna posteľ, ktorá vznikla ako redizajn produktu Prezident od spoločnosti Hilding Anders - najväčšieho výrobcu matracov a postelí na českom a slovenskom trhu. Konštrukčné riešenie postele Prezident bolo inšpiratívnou predlohou pre návrh tohto elegantného a vysoko funkčného nábytku. Zachováva si všetky tvary, línie, materiálové vyhotovenie a vlastnosti pôvodného modelu. Výrazným prvkom nového dizajnu je čalúnenie v luxusnom štýle glamour, ktoré osloví najmä ženskú klientelu. Ide o najvyššiu radu postelí z dielne spoločnosti Hilding Anders, ktoré sa vyrábajú s dôrazom na maximálne pohodlie a podporu tela počas spánku. 

V spolupráci so slovenskou kreatívnou značkou TULI – výrobcom kvalitného dizajnového sedenia a doplnkov pre deti vznikol  sedací vak ako súčasť TB Collection. Ide o model kanoe, ktorý v TULI patrí medzi bestsellery. Je vyhotovený z rovnakej látky ako posteľ, vďaka čomu ich jednoducho vzájomne zladíte a vytvoríte priestor plný elegancie, pohodlia a luxusu.