Predplatné časopisu

Objednajte si časopis Trendy Bývanie zaslaním jedinej SMS. Aktivujte si tak službu pravidelného doručovania časopisu Trendy Bývanie až do zaslania deaktivačnej SMS. Dostanete tak bez starostí až domov pútavé čítanie plné trendov, dizajnu, moderného bývania. Do objednávacej SMS za kľúčové slovo TBYVANIE dajte medzeru, napíšte vaše údaje (meno, priezvisko, ulica, mesto, PSČ) a pošlite na číslo 8877. Predplatné zabezpečujeme iba na území SR. Služba je spustená od 1. 10.  2012, cena jednej SMS je 2,90 €.

Elektronické verzie aktuálneho aj minulých vydaní nájdete na floowie.com.

Okrem toho si môžete predpatné objednať telefonicky na čísle 043/421 2812 alebo Kliknite a objednajte si magazín online tu >>>

Ročné predplatné: 21,40 €  vrátane poštovného.

 

 

Magazín Trendy bývanie je dynamický magazín, ktorý vás prostredníctvom exkluzívnych fotografií a pútavého obsahu pripraveného v spolupráci s erudovanými odborníkmi prevedie nadčasovým interiérovým dizajnom, svetovou i domácou architektúrou, ekologickým bývaním, najnovšími stavebnými technológiami a najhorúcejšími trendmi.

Buďte neustále informovaní a objednajte si aktuálne vydanie, ročné predplatné, jeho elektronickú verziu alebo si zaobstarajte staršie čísla za zvýhodnenú cenu!