Kondenzačné kotly ako najlepšie riešenie pre vaše vykurovanie

11.7.2017 - Máte doma starý plynový kotol, ktorý spôsobuje, že splátky za teplo v domácnosti stále narastajú a potreba jeho údržby sa zintenzívňuje? Nastal čas uvažovať nad jeho výmenou. Modernizácia vykurovacieho systému je jednou z efektívnych možností ako pozitívne ovplyvniť hospodárenie s teplom. Moderné kondenzačné kotly vám dokážu ušetriť desiatky percent zo súčasných nákladov na kúrenie.

Kvalitný kondenzačný kotol = úspora energie i financií

Kondenzačná technológia spáli až o 35% menej plynu ako technika tradičných kotlov. Ako? Maximálnym odberom tepla zo spalín pred ich vylúčením do ovzdušia. Spaliny sa ochladia nízku teplotu, čo spôsobuje kondenzáciu ich pár. Najväčší efekt je možné dosiahnuť pri nízkoteplotnej prevádzke kúrenia (napr. podlahové systémy), ale vysokú efektivitu dosahujú aj pri štandardných radiátoroch a dokonca aj u starších vykurovacích systémoch s veľkým objemom vykurovacej vody. 

Kedy je čas na výmenu kotla, pre aký typ sa rozhodnúť a ešte omnoho viac sa dočítate v najnovšom vydaní magazínu TRENDY BÝVANIE, ktoré je práve v predaji!

 

"Premýšľam o architektúre celý čas. To je problém, ale ja budem vždy takáto.  Je to môj sen."
Zaha Hadid
Architektka

Magazín Trendy bývanie je dynamický magazín, ktorý vás prostredníctvom exkluzívnych fotografií a pútavého obsahu pripraveného v spolupráci s erudovanými odborníkmi prevedie nadčasovým interiérovým dizajnom, svetovou i domácou architektúrou, ekologickým bývaním, najnovšími stavebnými technológiami a najhorúcejšími trendmi.

Buďte neustále informovaní a objednajte si aktuálne vydanie, ročné predplatné, jeho elektronickú verziu alebo si zaobstarajte staršie čísla za zvýhodnenú cenu!