Po lete prichádza čas na SWIM SPA celoročný bazén

Leto patrí medzi najobľúbenejšie ročné obdobia, pretože je časom dovoleniek, oddychu, grilovačiek, spoznávania nových miest, turistiky i vodných športov. Jednou z populárnych pohybových aktivít je plávanie, spojené s množstvom fyzických i psychických benefitov.

Po lete prichádza čas na SWIM SPA celoročný bazén
(zdroj: unsplash.com)

Milujete plávanie a cvičenie vo vode natoľko, že premýšľate nad kúpou vlastného bazéna, ktorý by ste mohli používať po celý rok nielen na plavecké tréningy, ale aj na hydromasáž? Bazén s protiprúdom je investícia, ktorá sa vám postupne vráti v podobe pevnejšieho zdravia, štíhlejšieho tela, pozitívnejšej mysle i lepších vzťahov so svojimi blízkymi.

Klasický bazén využijete 4 mesiace v roku, SWIM SPA celoročne

Bežný murovaný bazén vyžaduje zložitú stavebnú predprípravu, pravidelnú údržbu i výmenu vody. To i napriek tomu, že ho využijete maximálne 4 mesiace v roku. Samozrejme, k starostlivosti o bežný bazén patrí aj zazimovanie a následná príprava bazéna na letnú sezónu. To si, samozrejme, vyžaduje čas, energiu i nemalé finančné prostriedky.

So SWIM SPA od HOTTUB Sauna & Wellness® na toto všetko zabudnite. Bazén s protiprúdom vyžaduje iba minimálnu stavebnú predprípravu, pričom môže byť úplne, alebo čiastočne zapustený do zeme. S údržby si takisto nemusíte robiť ťažkú hlavu, nakoľko celoročný bazén disponuje prepracovaným filtračným systémom a ozonátorom, ktoré sú zárukou efektívneho samočistenia. Vďaka týmto technologickým vychytávkam miniete menej bazénovej chémie a môžete si užívať hygienicky nezávadnú vodu po celý rok. Áno, čítate správne, vodu v SWIM SPA od HOTTUB Sauna & Wellness® stačí meniť raz ročne.

Bazén s protiprúdom je plavecký bazén a vírivka v jednom

Bežný bazén slúži najmä na plávanie. SWIM SPA od HOTTUB Sauna & Wellness® však nie je obyčajný bazén, nakoľko jeho súčasťou je šesť smerovo nastaviteľných trysiek s regulovateľným protiprúdom.

Keď máte chuť dať si do tela, plávajte proti šiestim tryskám. V prípade, že sa vám príliš nechce, alebo preferujete relaxačné plávanie, postačí vám plávanie proti dvom, prípadne štyrom tryskám.

Bazén s protiprúdom SWIM SPA je bazén a vírivka v jednom, pretože na bazénových schodoch sú integrované masážne trysky. Tie vám umožňujú vychutnať si základnú hydromasáž v sede, alebo v ľahu.

Keďže teplotu vody si môžete nastaviť v rozmedzí 25 až 38 stupňov Celzia, bazén vás bude lákať v lete i v zime. V lete vás chladnejšia voda príjemne ochladí a v zime, naopak, teplejšia zahreje. Predstavte si, ako je vonku pod nulou a vy sa vyhrievate pri hydromasáži v 38-stupňovej vode. So SWIM SPA je toto všetko realita.

Aké sú ďalšie výhody SWIM SPA?

Budúcich majiteľov celoročného bazéna zaujíma aj finančná náročnosť. Ako je na tom SWIM SPA s nadčasovým dizajnom v tomto smere? Ušetríte už na samotnej stavebnej predpríprave, ktorá je v porovnaní s klasickým bazénom minimálna.

Príprava a osadenie klasického bazéna môže trvať niekoľko týždňov. SWIM SPA od HOTTUB Sauna & Wellness® môžete používať už na druhý deň, pretože počas prvého dňa dôjde k zapojeniu a napusteniu bazéna, druhý deň prebieha jeho sprevádzkovanie a zaškolenie. Nuž a večer si môžete vychutnať plavecký tréning alebo hydromasáž.

Okrem toho má SWIM SPA kompaktné rozmery a hornú časť zaoblenú, čo má priaznivý vplyv na spotrebu vody. Ešte raz treba pripomenúť aj to, že vodu stačí meniť raz ročne a pokročilé filtračné technológie znižujú spotrebu bazénovej chémie.

K úspore energií prispieva termokryt s mechanickým, alebo automatickým zdvihákom. Termokryt zabraňuje úniku tepla z vody aj počas treskúcej zimy a chráni vodu pred znečistením.

K maximálnemu pôžitku z plávania či hydroterapie prispievajú aj pokročilé technologické vychytávky, ako napríklad sledovanie vonkajšej teploty, kontrola intenzity tréningu či príjemné osvetlenie pre nočné kúpanie.

Komerčný článok