Lacné doplnky do domácnosti, ktoré kúpite pod 10 eur

Čo taká nabíjacia kapsička? Každý to pozná, či už nabíjate foťák, telefón, alebo prehrávač, vždy Vám ten prístroj zavadzia. Či zakopnete o šnúru, alebo zhodíte telefón z parapetnej dosky. A to ani nechcete! Už ste určite hľadali spoľahlivé riešenie, že? My sme ho našli za Vás. Je to nabíjacie vrecko!

Lacné doplnky do domácnosti, ktoré kúpite pod 10 eur
Zdroj: unsplash.com

Skladač tričiek a mikín

Musíte mať doma tričká uložené v „komínkoch“? Alebo to vyžadujete od ostatných rodinných príslušníkov? Tak táto pomôcka je pre vás – skladač tričiek. Zloží všetky tričká rovnako. Ideálne napríklad aj pre kamaráta ako svadobný dar.

Náčinie na prípravu príloh

Najnovší tovar z radu Always Fresh Kitchen: náčinie na prípravu príloh Slice·Art Set. Ideálne pre prípravu príloh a najjemnejšie zdobenie vašich kulinárskych výtvorov. Môžete s ním krájať na rezance, na plátky a vykrajovať a šúpať zeleninu či ovocie. Sada Slice·Art Set je skvelým pomocníkom do každej kreatívnej kuchyne.

Dávkovač zubnej pasty či držiak na kefky

Pomocou tohto praktického dávkovača na zubnú pastu si ľahko vytlačíte potrebné množstvo pasty na vyčistenie zubov a súčasne budete mať usporiadané a hygienicky uložené kefky. Jednoducho len vložte do dávkovača tubu zubnej pasty a kefkou zľahka stlačte vnútornú páku.

Špirálový krájač na zemiaky

Radi si robíte domáce hranolky alebo chipsy, no nechce sa vám to stále ručne rezať? Špirálový krájač je úplne ideálny na váš problém. Je to tiež perfektný darček. Príprava je úplne jednoduchá.

Nožnice na bylinky

Vďaka týmto univerzálnym nožniciam s 5 nerezovými nožmi striháte až 5 krát rýchlejšie ako s tradičnými nožnicami. Kuchynské nožnice sú účinným pomocníkom pre rýchlejšie a presnejšie krájanie rôznych ingrediencií. Sú skvelé pre krájanie všetkých druhov surovín, ale hlavne zeleniny. Nožnice môžete použiť aj na strihanie papiera alebo dokumentov. 

Tieto aj ďalšie skvelé doplnky kúpite aj online v nie jednom eshope pre domácnosť. Ak sa rozhodnete pre nákupe online, nezabúdajte na zľavové kódy, vďaka ktorým ešte aj pri nákupe ušetríte. Napríklad obľúbené zľavový kód na 4Home, kupón Tescoma a mnohé ďalšie, ktoré nájdete na stránkach KuponyZdarma.sk, kde sú pre stovky známych slovenských eshopov, určite nájdete aj tie vaše obľúbené.