5. NARODENINY MAGAZÍNU TRENDY BÝVANIE!

Už pol desaťročia prinášame do vašich domácnosti množstvo inšpirácií, praktických rád a nápadov, vďaka ktorým sa vaše bývanie premieňa na domov. Prostredníctvom exkluzívnych fotografií a pútavého obsahu pripravovaného v spolupráci s erudovanými odborníkmi vstupujeme do vašich domovov a pomáhame vám pretvárať váš životný priestor. Spríjemňuje vám voľné chvíle atraktívnym čítaním, sprevádzame vás nadčasovým interiérovým dizajnom, svetovou i domácou architektúrou a predstavujeme najhorúcejšie trendy.

5. narodeniny sme oslávili vo veľkom štýle. V rámci otvorenia podujatia TRENDY DESIGN DAYS 2017 sme pripravili slávnostný galavečer v priestoroch OC STYLA na Zlatých pieskoch. Zúčastnili sa ho najbližší partneri, klienti a priatelia magazínu, pre ktorých bol pripravený atraktívny bohatý program. So svojim repertoárom vystúpil Bohemian Symphony Orchestra Prague, ktorý zanechal vo všetkých hlboké dojmy a neopakovateľný zážitok. Event moderoval Karol Csino, ktorý sa predstavil nie len v úlohe moderátora, ale aj ako spevák spolu so svojim speváckym zoskupením Swing Stars. O uvoľnenú atmosféru a príjemnú náladu sa postaral iluzionista Peter Šesták, ktorý si pre hostí pripravil naozaj zábavnú kúzelnícku show. Všetko vyvrcholilo gratuláciou riaditeľke magazínu TRENDY BÝVANIE JanKe Zemkovej, ktorá si prevzala nádherné dielo vytvorené umelcom Achillesom Sdoukosom.

Ako to na evente vyzeralo si môžete pozrieť vo fotoreporte alebo v galérii nižšie.

Text a foto: Redakcia TB

 

 

"Dizaj­néri vytvá­rajú poria­dok v cha­ose. Dokážu jasne komu­ni­ko­vať myš­lienky pro­stred­níc­tvom orga­ni­zo­va­nia a mani­pu­lo­va­nia slov a obráz­kov. "
Jeff Veen
Autor

Magazín Trendy bývanie je dynamický magazín, ktorý vás prostredníctvom exkluzívnych fotografií a pútavého obsahu pripraveného v spolupráci s erudovanými odborníkmi prevedie nadčasovým interiérovým dizajnom, svetovou i domácou architektúrou, ekologickým bývaním, najnovšími stavebnými technológiami a najhorúcejšími trendmi.

Buďte neustále informovaní a objednajte si aktuálne vydanie, ročné predplatné, jeho elektronickú verziu alebo si zaobstarajte staršie čísla za zvýhodnenú cenu!