Hotel Color
  • Jedinečný svet rozprávok zažiari v izbe vášho dieťaťa

Jedinečný svet rozprávok zažiari v izbe vášho dieťaťa

19. 8. 2014 / Autor: Feim, MD

Pri výbere svietidiel do detskej izby by sme mali popustiť uzdu svojej fantázii, vrátiť sa do detských čias a zaspomínať si na to, čo sme ako deti mali najradšej. Bol to svet rozprávok, nebojácnych hrdinov, čarovných bytostí a hlavne farieb. Osvetlenie v detskej izbe je jednou z dôležitých súčastí celkovej atmosféry miestnosti, v ktorej má váš potomok tráviť podstatnú časť svojho času. Preto si na výbere svietidiel treba dať záležať.

Kombináciou skúseností a inovácií spoločnosti Philips s magickým svetom spoločnosti Disney bola vytvorená kolekcia svietidiel, ktoré pretvárajú detskú izbu na krajinu zázrakov. Závesné, nástenné či stropné svietidlá, ale aj stolné lampy dokážu povzbudiť predstavivosť, urobiť chvíle netradičnými a zmeniť rutinu na zábavu.

Nočné svietidlo so senzorom pohybu pomáha vašim deťom cítiť sa v noci bezpečnejšie, lepšie spať a zobudiť sa sviežejší. Náladové stolové svietidlá sú vhodné pre staršie deti. Na týchto svietidlách je možné navoliť farbu, ktorú majú vaše deti radi. Ak podržíte tlačidlo na svietidle dlhšie, bude meniť farby samo, čo určite ocenia deti, ktoré fascinujú objekty plné farieb. 

 

Detská izba by mala byť osvetlená jednou centrálnou stropnou detskou lampou. Ďalej nesmieme zabudnúť na osvetlenie písacieho stola. Osvetlenie detskej izby môžeme doplniť tiež o rôzne nástenné svietidlá, ktoré majú síce nižšiu svietivosť, no slúžia najmä ako nočné svietenie.

Kolekciu Disney svietidiel môžete zakúpiť na www.feim.sk

Zdroj: Trendy Bývanie Máj 2014, Feim