Ani tma nás nezastaví v tom, čo robíme radi

V lete nás už o piatej ráno šteklí slnko pod nosom a večery sú dlhé a príjemné. Ale čo na jeseň? Tiež si neviete predstaviť, že by ste sa o piatej postavili zo svojej terasy iba preto, že sa začalo stmievať a je vonku chladno? Neurobíte tak, lebo ste našli to najlepšie osvetlenie exteriéru a dokážete sa zahriať teplou dekou či pri ohnisku.

Ani tma nás nezastaví v tom, čo robíme radi
(zdroj: komerčný článok)

Dokonale osvetlená terasa do každého počasia

Je pravda, že v lete sa na terase sedí najlepšie, pretože nie sme naobliekaní, vonku nie je vlhko ani pochmúrne. No tí, čo sa milujú kochať farbami a vôňami jesene, alebo všetci, čo vítajú jar na terase už od marca, sa nedajú zastaviť ani číslami v kalendári. Pobyt na čerstvom vzduchu uzdravuje telo aj dušu, preto je dobré terasu vybaviť tak, aby ste sa na nej cítili príjemne za akýchkoľvek okolností. V chladnom či daždivom počasí si terasu jednoducho ochránite sklenenými stenami či závesmi, a vy si tak môžete vychutnať šálku čaju bez toho, aby na vás šľahalo zo všetkých strán.

Čo v prípade, že myšlienok je veľa a chuť opustiť terasu minimálna? Ak sa vonku začne stmievať a vy by ste si radi užili svieži vzduch na terase, jednoducho stačí rozsvietiť exteriérové svietidlá. Vieme, že najekonomickejšie sú LED svietidlá, ktoré okrem toho, že majú dlhú životnosť, charakterizuje dobrý vzťah k životnému prostrediu. Na ich výrobu sa totiž nepoužívajú toxické látky. Rozmiestnite svietidlá tak, aby ste v nepriaznivých svetelných podmienkach našli cestu na terasu a z nej, no myslite aj na osvetlenie priamo na terase – je príjemné si na terase prečítať knihu či uháčkovať šál.

Slovenské svietidlá LED2

Mladá bratislavská spoločnosť LED2 má vo svojom portfóliu nielen interiérové, ale aj exteriérové svietidlá moderného dizajnu, ktoré ulahodia akejkoľvek koncepcii bývania, či máte dom zariadený v klasickom, alebo modernom štýle. Sú minimalistické, jednoduché, no napriek tomu očarujúce. Pozornosť si ulapia nielen pre svoj nadčasový vzhľad, ale takisto jedinečné vlastnosti. Svietidlá verne podávajú okolité farby, neskresľujú ich a priestor osvetľujú podľa najvyšších štandardov. Tak sa stane, že sa vám v obývačke alebo vo vašej vonkajšej obývačke, priamo na terase, rozprestrie presne toľko svetla, koľko vaše oči a psychika potrebujú. Oceníte tiež stmievací režim pri niektorých typoch svietidiel. LED2 efektívne osvetlí aj vašu terasu, vyberte si z esteticky príťažlivých modelov a nenechajte sa odradiť od relaxu vonku v žiadnom ročnom období.

Komerčný článok