Odkladajte veci systematicky. Vstavaných skríň nie je nikdy dosť

Skriňa, ktorá nezavadzia a má dostatok miesta pre veľké veci aj drobnosti. Skriňa, do ktorej bez problémov uložíte žehliacu dosku, sušiak na šaty aj vysávač, kde si nájde miesto každý pár obuvi, kozmetika, módne doplnky, ale aj bytové textílie. Naozaj taká existuje? Už niekoľko rokov sa tešíme z bonusov vstavaných skríň, ak ste ich doteraz neobjavili, odhalíme vám ich.

Odkladajte veci systematicky. Vstavaných skríň nie je nikdy dosť
(zdroj: komerčný článok)

Vstavané skrine umiestnite kamkoľvek

Odkladacích priestorov nie je nikdy dosť – v kancelárii, v rodinnom dome ani v byte. Rokmi nám veci pribúdajú, a pokiaľ sa tých starých a nepotrebných nezbavujeme, pre tie nové je občas ťažké nájsť miesto. Skúšame to rôzne – nakupujeme sedačky s úložným priestorom, úložné lavice, taburetky… A pritom prvotne na účel odkladania majú slúžiť skrine. Nie je však skriňa ako skriňa. Majú rôzne rozmery, rozlične organizované vnútro a občas nedokážeme nájsť typ, ktorý by nám vyhovoval z hľadiska funkčného aj estetického. Poznáte to – páči sa vám dekor skrine, avšak je vešiaková. Vy potrebujete veľa, veľa políc. Prečo si teda nedať navrhnúť skriňu podľa vlastných predstáv? Presne v tom tkvie čaro vstavaných skríň. Keďže sa zhotovujú na mieru zákazníkovi, rozmer, farba a vnútorné usporiadanie skrine vám vždy sadne, či hľadáte skriňu do chodby, do obývačky, do spálne, alebo detskej izby. Výrobcovia vstavaných skríň sa vedia pohrať s nábytkom aj v prípade, že ho vyberáte do miestností atypického tvaru. Ak chcete využiť každý voľný kút, potom je vstavaná skriňa ideálnym riešením.

Premyslené vnútorné usporiadanie vstavaných skríň

Každá domácnosť či firma má iné potreby. To isté môžeme povedať aj o jednotlivých miestnostiach v domácnosti. Kým na chodbe oceníme skriňu s vešiakmi a pár políc na obuv, v kanceláriách a pracovniach sú na nezaplatenie vstavané skrine umožňujúce prehľadné usporiadanie zložiek alebo krabíc. V spálni zasa oceníme skriňu, kde sa dajú prehľadne uložiť rôzne typy oblečenia a doplnkov – musia tu byť zásuvky, vešiakové tyče, police, ako aj možnosť prehľadne skladovať napr. kabelky, opasky, nohavice, bižutériu a pod. Vo vstavanej skrini nemusia byť len police a vešiakové tyče. Pokiaľ nemáte kde uskladniť vysávač či žehliacu dosku, navrhnite si vstavanú skriňu tak, aby sa do nej pohodlne vošli. Ukryte všetko, čo nemá byť na očiach. Navrhnite si dekor nábytku, farbu úchytov, či si prajete ozdobné prvky alebo využitie zrkadlovej plochy. Vstavaná skriňa môže obsahovať aj policu na multimédiá, a tak televízor efektne ukryjete pred prachom v obývačke aj v spálni. Vstavaná skriňa je skrátka nevyhnutná súčasť modernej domácnosti, a preto by nemala chýbať ani u vás.

Komerčný článok